Bitcoin Cash, Monero, analiza cen BAT: 29 czerwcaNamrata 

Cena Bitcoina po raz kolejny spadła poniżej 9 tys. dolarów i odbiła się nieco powyżej 9,1 tys. dolarów. To załamanie było widoczne na rynku altcoinów i podobne ożywienie zostało odnotowane w czasie prasy.

Bitcoin Cash [BCH]

Rynek krypto walutowy odnotował wstrząs, a piąta co do wielkości moneta na rynku odnotowała stratę w powrocie. Po stałym popychaniu i ciągnięciu za sobą ceny, BCH wracał o 0,99% i nie odzyskał jeszcze siły po uderzeniu Czarnego Czwartku. Moneta została sprzedana po cenie 221,03 USD, opór zanotowano na poziomie 236,40 USD, a wsparcie zanotowano na poziomie 214,90 USD. Wykres uwypuklił słabnącą akcję cenową, na co wskazywał również Parabolic SAR.

Zgodnie ze wskaźnikiem, cena BCH wykazywała tendencję spadkową i zostało to zauważone przez markery, które ustawiały się nad świecznikami, gdy cena osłabiała się. Niedawno Bitcoin Trader zezwolił swoim użytkownikom na wysyłanie BCH pocztą elektroniczną. Korzystając z tej usługi użytkownicy mogą wysyłać dowolną ilość BCH za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Monero, szesnasta co do wielkości moneta na liście CoinMarketCap, jest znana wśród użytkowników, którzy tęsknili za prywatnością. Jako, że na rynku pojawiła się z 38,29% w historii, moneta została wyceniona na 62,61$, opór 70,01$, a wsparcie 59,69$. Pomimo tendencji wzrostowej, cena monety przesunęła się do niższego punktu cenowego niż dzień wcześniej.

Ten niższy impet cenowy umożliwił zmienność na rynku XMR wraz z tendencją niedźwiedzią, jako linia sygnałowa ustawiona powyżej świeczników.

Oprócz niedźwiedziego okresu, Monero był w wiadomościach również z niewłaściwych powodów. Zgodnie z ostatnimi aktualizacjami, serwis informacyjny dla ruchu dżihadystycznego związanego z ISIS przyjął darowizny Monero po przejęciu darowizn BTC przez lata.

Token Basic Attention [BAT] znalazł się na 31. miejscu na liście CMC ze względu na jego limit rynkowy. Moneta powróciła jednak o 26,53% w stosunku do roku poprzedniego, czyli więcej niż niektóre większe pozycje. Ponieważ moneta była sprzedawana po cenie 0,2555 USD, bezpośredni opór pozostał na poziomie 0,2786 USD, a wsparcie wyniosło 0,2502 USD. Od czasu upadku moneta odnotowała znaczne ożywienie i presję nabywczą.

Według wskaźnika, Chaikin Money Flow [CMF] BAT znajdował się w strefie kupowania od połowy maja, ponieważ pozostawał na pozytywnym terytorium. Jednak linia sygnałowa gwałtownie się zanurza, a ruch poniżej 0 będzie wskazywał na presję sprzedaży na rynku. Moneta nadal trzymała się byczego progu, w czasie prasy. Rynek BAT odnotował w ostatnich tygodniach znaczny postęp, ponieważ wieloryby BAT zgromadziły żeton w dużych ilościach. Zgodnie z raportem, w ciągu 5 dni udało im się zgromadzić około 6% całkowitej podaży.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.